Opcje przeglądania
Masz pytanie?
Jesteśmy do twojej dyspozycji.
+48 14 622 35 30 pn-pt: 7:00 - 15:00

Sejfy na broń

Na osobach posiadających broń spoczywa obowiązek jej bezpiecznego przechowywania. Należy dopilnować, by nie wpadła w ręce osób niepowołanych, narażając na bezpieczeństwo zarówno je same, jak i osoby postronne. Ponadto, nienależyte zabezpieczenie broni wiąże się z wysokimi karami, łącznie z zabraniem zezwolenia. Właśnie dlatego należy wyposażyć się w sejf na broń, w którym będzie ona bezpiecznie zamknięta.

W ofercie posiadamy sejfy na broń klasy S1 oraz S2.

Klasa S1 według normy PN-EN 14450-2006

Konstrukcje tego typu sprawdzają się podczas bezpiecznego przechowywania amunicji oraz broni. Posiadają parametry zgodne z normą ISO serii 9001 oraz spełniają europejskie normy użytkowe. wg. VDMA tekst jednolity nr 24992 posiada stopień bezpieczeństwa A.

Klasa 2 zgodnie z normą PN-EN 14450-2006

Sejfy nadają się do bezpiecznego przechowywania broni oraz amunicji. Są zgodne z normami ISO serii 9001 i spełniają wymagania użytkowe norm euroipejskich. Charakteryzują się stopniem bezpieczeństwa A, B według VDMA tekst jednolity nr 24992.

Warto wiedzieć

Koszt zakupu nie obejmuje jego wniesienia do budynku. Firma spedycyjna dostarcza, go w wyznaczone miejsce, bez wnoszenia na piętro, do budynku itp. Produkty są transportowane bezpośrednio od producenta i wysyłane są na palecie.

Duże zapotrzebowanie na tego typu konstrukcje sprawia, że czas realizacji zamówienia może trwać nawet 5 tygodni.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl