Przyrządy do pomiarów

Katalogi

 

Na wyniki w strzelectwie wpływa wiele elementów. Właśnie dlatego na zawodach niezbędne jest wykorzystywanie odpowiednich przyrządów do pomiarów. Dzięki nim możliwe jest sprawdzenie zgodności poszczególnych parametrów z regulaminem. Korzystając z nich można sprawdzić, czy ekwipunek wykorzystywany przez zawodników jest zgodny z regulaminem.

Dostępne są np. pudełka pomiarowe do pistoletów, dzięki którym można szybko sprawdzić całkowitą długość danego modelu. Jest to przyrząd niezbędny na zawodach Air Pistol. Posiadamy także testery spustów, ciężarki spustu czy chronografy umożliwiające sprawdzenie prędkości wylotowej śrutu oraz jego energii kinetycznej.

W ofercie posiadamy także tester butów strzeleckich, który umożliwia sprawdzenie zgodności butów strzeleckich z regulaminem ISSF. Dzięki niemu można sprawdzić stosunek długości do wysokości buta, a także sprawdzić grubość podeszwy.

Dostępny jest także tester sztywności materiału, które pozwala zbadać bezszwową część stroju strzeleckiego. Podobnie jak tester butów, urządzenie jest zgodne ze standardami ISSF.

Ciężarek spustu 500 gram , długi Ciężarek spustu 500 gram , długi
Producent: Gehmann
Cena:

280,00 zł

szt.
zobacz więcej
Miernik amunicji kal. 22lr Miernik amunicji kal. 22lr
Producent: Gehmann
Cena:

330,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pudełko pomiarowe do pistoletów. Pudełko pomiarowe do pistoletów.
Producent: Gehmann
Cena:

1 850,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw kalibromierzy 139 Zestaw kalibromierzy 139
Producent: Gehmann
Cena:

740,00 zł

szt.
zobacz więcej
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl