Akcesoria myśliwskie

Chcąc zapewnić sobie maksimum komfortu podczas każdej wyprawy na polowanie, warto zaopatrzyć się w odpowiedni ekwipunek. W naszym asortymencie myśliwi znajdą szeroki wybór niezwykle przydatnych produktów. Dostępne są np. skórzane etui na scyzoryk, gwarantujące łatwy dostęp do noża.

Oferujemy również szeroki wybór pasów na amunicję śrutową lub kulkową. Dzięki nim można w wygodny sposób transportować amunicję, a w razie potrzeby szybko wyciągnąć ją i przeładować. Amunicję można przenosić również w naszych skórzanych etui, czy w torbie myśliwskiej. Dostępne są także etui na lunetę.

Korzystając z naszych skórzanych troków na ptactwo, można mocno przymocować zdobycz do torby myśliwskiej, plecaka lub pasa, za pomocą mocnych pasków. Dzięki temu możliwe jest wygodne przenoszenie upolowanych sztuk.

W ofercie posiadamy również bogaty wybór plecaków myśliwskich, w wielu krojach oraz kolorach do wyboru. Jeśli szukasz akcesoriów, które będą przydatne w trakcie polowania, czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl